Instagram

S kamarádkami jsme v soutěži o nejhezčí taneční fotku, dáte na lajk? :)) ZDE

Květen 2012

Na skok =D

29. května 2012 v 20:27 | *Lenča* |  Lenka píše
Ahojky. No zrovna tu sedím u stolu a koukám na PrimaLove na Deník zasloužilé matky a mám chuť na jabko. =D No,tak to je krátké popsání toho,co dělám. =D Moc se mi líbí komentáře,co píšete k Bártu Simpsnovi. Jsou opravdu vtipné. =) Asi zítra vyberu ten,co se mi nejvíc líbí a tomu,kdo ho napsal udělám reklamu na tři dny na mém blogu.
Na skok no =D

28. května 2012 v 15:48 | *Lenča* |  soutěže
Ahojky. Za chvíli vyrážím na trénink z gymnastiky. Né že bych byla nějak zvlášť natěšená,ale jako de to no. =D A co vy? Co škola? To je otázka co. =D No nějak nevim co psát,tak vám sem dám typovačku. =)


Na co asi myslí Bárt?
Kdo mi napíše nejvtipnější odpověď bude mít 3 dny reklamu na mém blogu. =)
Tak se snažte. =P

Ondráškovi závody =D

27. května 2012 v 11:03 | *Lenča* |  Lenka píše
Ahojky. Omlouvám se,že jsem včera nepřidala žádný článek,ale vůbec jsem nebyla na pc. Hned v 10 hodin ráno jsme jeli do Stromovky na velký koloběžkový závod. Ale nezávodili tam jen koloběžky. Byly tam kategorie. Děti 0-4 roky plastová odrážedla a děti 0-4 roky kovová odrážedla. Tam závodil Ondrášek. Jsou mu 3 roky a je to můj bráška. A byl 3. Bylo jich tam 16,ale pak to rozdělili na holky a kluky takže Ondra byl 3 z 12. Sice když jeli poprvý tak dorazil asi 2,ale nějaký ctižádostivý maminky to tam začali řešit,takže jeli znova. Oni se totiž lekli cílový pásky a tak zastavili. A nakonec ze zistilo,že ten kdo vyhrál tak tomu bylo víc jak 4 roky. No,ale těm dětem to bylo stejně jedno. =D Ondrášek dojel a hned se zajímal jestli pude na skákací hrad. =D Ale pak vyhlašovali a Ondrášek si šel na stupínek pro medaily ze 3 místem. =D A pak tam byly i jiný kategorie,ale to bych se tu rozepsala ještě víc,než píšu teď. =D


Nemám moc času,dovča

25. května 2012 v 16:50 | *Lenča* |  Lenka píše
Ahojky. Omlouvám se,že teďka moc nepřidávám články,ale nemám moc čas. Ale teďka se to snad zlepší. =) A jak se máte? =)
Já se mám docela dobře. 21.6.2012 odjíždíme na Lefkádu. To je ostrov v Řecku. 8 dní se budeme válet u moře a dalších 8 dní budeme cestovat. Moc se těším na dovču. =D Teďka se snažím na zahradě opalovat,abych dostala do plavek trochu hnědší barvu. =D


Slavkov u Brna

23. května 2012 v 21:24 | *Lenča* |  Lenka píše
Ahojky. Dneska jsem byla na jednodením školním výletě. Jeli jsme do Brna a pak do Slavkova. Sraz jsme měli u školy v 6:45. =D Takže ranní vtsávání docela drsný. =D Ale jako v poho. A vrátli jsme se kolem 19:00. Docela škoda,že mi nejdou na blog dávat fotky ze souboru. A taky jsme natočili hustý video s kámoškou. =D Víte jak je v buse na sedadle taková síťka,tak ona tam byla propiska a kámoška se jí snažila vyndat kolenama. =D No a nebo furt osmáci na záma nás štvali a to jako hodně. =D Furt nás prudiliházeli na nás jídlo,cuchali nám vlasy,dávali mě záves k obličeji a vylil na mě Monster. =D Fakt jako docela sranda. =D


Závody

20. května 2012 v 20:05 | *Lenča* |  Lenka píše
Ahojky. Omliuvám se,že jsem včera nepřidala žádný článek a možná ani předevčírem =D ale včera jsem byla na závodech (Přebor Prahy v moderní gymnastice v základním programu) a vyhrála jsem. Takže jsem teďka přeborkyně Prahy. A ve družstvech jsme byly také první. =) Docela škoda,že mi na blog nejdou dávat fotky ze souboru,bych vám ukázala medaile,abyste třeba neřekli,že kecám. =D


Čauky =)

17. května 2012 v 15:49 | *Lenča* |  Lenka píše
Ahojky. Tak jak se máte? =) Já docela dobře. Dneska jsem dostala dvě jedničky z matiky. To se mi snad na druhým stupni ještě nestalo. =D No možná jo,ale už si to nevybavuji. =) A co vy? Jak se máte? =)


Bleskovka:
Ahojky.
Jak se máš?
Do jaké chodíš třídy?
Oblíbená celebrita?
Jaká je tvoje barva vlasů?
Máš rovně,nebo kudrnaté vlasy?
Ahoj. =)


Že to jsou krásné šaty? Mě se moc líbí. =)

Nemám moc času

16. května 2012 v 19:30 | *Lenča* |  Lenka píše
Ahojky. Dneska bude asi kratší článek,protože moc nemám čas. Ze školy jsem jela ronou na balet a pak na gymnastiku. A až v 18:23 jsem se vrátila domů. =D A na zítřek mám docela hodně učení. No a jdu spát brzo kolem 21:20,protože si ránu natáčím vlasy kulmou a to při mém pozdním vstávání asi nešlo. =D A co vy? =)
Výlety

15. května 2012 v 16:43 | *Lenča* |  Lenka píše
Ahojky. Už mám docela natěšenost na léto. Moc se těším na moře,pláže,na vesnici k babičce,až budeme chodit do lesa atd... No ze školou a třídou teďka pojedeme na 2 výlety,tak se taky těším. =D 23.5. Jedeme ze školou do Slavkova na nějaké válečné pole nebo tak nějak. Jedeme na jeden den. A pak jedeme na den se třídou do Mariánských Lázní. Jedme tam 5.6. Natěšenost. =D A co vy? Jezdíte ze školou na vlety? A kam? =)


School =D

14. května 2012 v 15:03 | *Lenča* |  Lenka píše
Tak dneska ve škole jsem si to docela užila. Psali jsme písemku z matiky,tak snad dobrý. =D A pak mě učitelka na AK(anglická konverzace) vyzkoušela a mám jedničku. No za chvíli jedu na trénink(moderní gymnastika). Už jsem tam nebyla ve středu ani v pátek. Měla jsem rýmu a kašel. Sice teď ještě trošku kašlu,ale na trénink jdu.


Úchvatná písnička. <3 =) A jak se máte?

Fun =D

13. května 2012 v 11:40 | *Lenča* |  Lenka píše
Ahojky. No jak asi víte,včera jsem byla na oslavě narozenin své kámošky. Bohužel mi nejdou na blog dávat fotky,takže je sem nepřidám. Což je jasný. =D Ale byla to sranda. Dvě hodiny jsme byli na bowlingu. 2x jsem vyhrála a jednou jsem byla druhá. =D no Alče jsem dala čokoládu v takovym ozdobným obalu,kde bylo napsáno Skvělá kamarádka a ještě nějaký text a hrniček s obrázkem levandulí. Ona totiž miluje levandule. Pak jsme šli do KFC a ona nám koupila kyblík XL. =D No a pak ona a ještě jedna kámoša odjeli a my jsme tam zůstali jen já a kámoška Pája. A to byla sranda. =D Jelikož jsme v pubertě,tak se pořád koukáme po klucích. A taky jich tam pár bylo. Jedni nás dokonce pozvali na jídlo,ale my jsme nakonec nešly. No byla to fakt sranda. =D Pak jsme si různě zkoušeli boty na podpatku a byly mi. =D No jina dneska je Den matek a moje máma má narozeniny. Takže oboje v jeden den. =D Koupila jsem jí francouzké mýdlo z britskch kávových bobů a vyrobila z drátu a korálků srdíčko. A co máte pro maminky vy? =)Alčina oslava narozenin

12. května 2012 v 11:00 | *Lenča* |  Lenka píše
Ahojky. No dneska má moje kámoška 13 narozky. Jdeme na bowling. A beru foťák,tak se těžte na fotky. =D

Vítej, l-en-ink-a!

Včera navštívilo Váš blog 85 lidí, nejčtenější články byly:

Moc děkuji za takovouto návštěvnost. Opravdu koukám. =D
A jak se máte? =)

A tady jsou nějaké obrázky nehtů (které bych někdy chtěla mít na sobě,ale asi nikdy nebudu) =D

Brouzdala jsem po netu a našla jsem fotku těchto krásných šatů. No nejsou dokonalé? <3

Wáu. =)

11. května 2012 v 19:48 | *Lenča* |  Lenka píše
Ahojky. Dneska jsme psali písemku z matiky a mám jedničku. =) A potom se zkoušelo z ájiny a jaksi jsem dostala 4. No snda si to opravím nějakými jedničkami. A pak jsme psali i písemku z němčiny a budu snad mít jedničku a dvojku. Dneska odpoledne jsme s kámoškama vyrazily do nákupního centra a shopovaly. Nakoupily jsme dárky na alčinu zítřejší narozeninovou oslavu a já si koupila tílko v New Yorku. A pak jsme se najedly. =) No a co vy? =)
School and other

10. května 2012 v 14:50 | *Lenča* |  Lenka píše
Ahojky. No dneska ve škole to bylo skělé. Psali jsme písemku z Příroďáku a snad dobrý. A pak jsme 2 a půl hodiny měli projekt-Náboženství v Asii. Já a ještě tři lidé si vytáhli Křesťanství,což jsem byla moc ráda. =) No ptala jsem se kámošky jestli už má koupený dárek na Alčinu sobotní párty a ona říkala,že ne,takže zítra asi vyrazíme na nákupy. =D

Jinak jsem už naladná na léto. Už máme na zahradě napuštěný bazén,ale je moc studená voda. =D


Jinak děkuji za takovouto návštěvnost.

Vítej, l-en-ink-a!

Včera navštívilo Váš blog 78 lidí, nejčtenější články byly:


Nojono.Články pokračujou

9. května 2012 v 19:38
Ahojky. Tak jak bylo ve škole? Opět po dlouhých prázdninách (teda my jsme je aspoň měli). V sobotu 12.5. má moje kámoška 13 narozky,tak to jdem oslavit na bowling. A 13.5. mám moje mamka narozky. Tak to bude plný víkend. =D Na závodech v neděli jsem byla sólu 2 a ve družstvech jsme byli také 2. =)


Už mi jdou články

9. května 2012 v 19:13 | *Lenča* |  Lenka píše
Ahojy. Asi jste si všimli,že jsem na blog dlouho nepřidala žádné články. A bylo to tím,že mi nešly psát články. Ze začátku jsem přednastavovala na bráchovím počítači nebo ve škole,ale pak jsem s tím přestala. A dneska jsem mocinky poprosila tatínka a spravil mi to. Tak teďka budu články psát mnohem častěji,tak se máte na co těšit. =DDěkuji za návštěvu vaše Lenča:-)