Instagram

S kamarádkami jsme v soutěži o nejhezčí taneční fotku, dáte na lajk? :)) ZDE

Nemoc + Terezin + fotky

9. listopadu 2013 v 13:48 | Lenka |  moje fotky
Ahojte
Chci se vám omluvit,že jsem od středy nic nepřidala... Teď vám vysvětlím proč! :))

Středa

Odpoledne jsem jela na den otevřench dveří na Gymnázium u Libeňského zámku. Bylo to naprosto dokonalé! Takový pocit jaký jsem tam měla! Nepopsatelný! :)) A rovnou jsme se tam zapsali na Přípravné kurzy na přijímací zkoušky. O kurzech plánuji článek. Vrátili jsme se večer a učila jsem se a na blog jsem prostě neměla náladu.

Čtvrtek

Ze třídou jsme jeli do Terezína. No říct, že to bylo super by opravdu nebylo vhodné. Když jsem tam byla a procházela těmi celami a místmi, kde se odehrávaly strašné věci a poslouchala co se tam dělo (měli jsme průvodkyni)... bylo to opravdu děsivé a někdy se mi až dělalo trochu špatně a byla jsme zhnusená a celkem jsem se tam cítila taková stísněná... Ty samotky! =X =! =\\
Poté jsme jeli do města Terezína a tam jsme se procházeli a šli do muzea. Ale co se nestalo... V muzeu přestal jít proud a tak jsme šli ven a do cukrárny! :DD Poté jsme už autobusem jeli zpátky! :))
Když jsme jeli autobusem zpátky, tak mi začalo býtšpatně od žaludku. S kamarádkou jsme ale plácali pát přes devátý (brambůrky,sušenk,Semtex,kremroly a do toho jsem skoro vůbec nepila). Tak jsem si říkala,že mě asi tlačí břicho kvůli tomu. Pak jsme vystoupili a s druhou kamarádkou jsme šly na autobusovou zastávku a mě se dělalo čím dál tím hůř. Asi tak 2x se mi zvednul žaludek,ale nic se netsalo. =D Pak jsem dobře přežila jízdu autobusem,ale jakmile jsem vystoupila, udělalo se mi ještě víc špatně a prostě jsem se nezmohla na nic jinho než se vyzvracet v parku na trávu. =\ =D ( nenašla jsem jiný způsob,jak to jinak napsat) =D Kamarádka to v buse zjistila a tak vystoupila na další zastávce a doběhla za mnou a doprovodila mě domů... :') Opravdu... v nouzi poznáš přítele! :'-) Tak jsem došla domů a tam jsem ležela. Odpoledne a v noci se mi ještě párkrát udělalo špatně a opakovala se aférka v parku =D ale pak v pátek mi už bylo dobře a dneska je mi už skvěle! :)) Mám hlad a chuť a všechno možný, ale včera jsem přežívala jen na rohlíku,piškotách a banánu... a černém čaji... spoustu černého čaje jsem vypila! :D Jinak mamce a taťkovi bylo taky špatně a i více lidem v naší vesnici,takže jestli to byla nějaká nemoc... nevim... no snad už to bude dobrý! :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 mrspeggy mrspeggy | Web | 10. listopadu 2013 v 11:45 | Reagovat

Tou aférkou zvracení v parku si mi připomněla mou spolužačku, která to měla naprosto přesně :DD Asi byla nějaká viroza, protože ve více městech to tak bylo :)) Hlavně že už ti je dobře :) Na fotkách vám to sluší :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Děkuji za návštěvu vaše Lenča:-)