Instagram

S kamarádkami jsme v soutěži o nejhezčí taneční fotku, dáte na lajk? :)) ZDE

Prosinec 2013

Ohlédnutí za rokem 2013

31. prosince 2013 v 3:13 | Lenka |  Lenka píše
Rok 2013 se nám chýlí ke konci a blíží se mé 15. narozeniny! (ano,jsem novoroční dítě) !!! :D No, ale o tom až později! :)
Jinak, jak už jsem psala, rok 2013 je už téměř u konce, a tak by si každý měl na chvilku zapřemýšlet, jak pro něho ten rok byl. Pokud jde o mě, tak rok 2013 byl velice vydařený!!! :D Poznala jsem spoustu nových bezvadných lidí, daleko více jsem si začala užívat života, mám pocit, že jsem dospělejší, než jsem bývala. :))

Ale i u mě je celkem dóóóst rozjetá puberta, takže jsem se i víc smála, dělala různé kraviny, s kamarádkama jsme se ztrapňovaly na veřejnosti! :D Dokonce jsi mě kvůli tomu fotili turisti na Karlově mostě! :D (fotka bude... nebojte!) =D

Myslím si, že jsem se stala více společenštější, co se týče např. ve třídě, změnila jsem účes, který mi mimochodem chválí hlavně kluci! :D No... jdeme dál! :D

Myslím si, že jsem se naučila říkat víc svůj názor a když mi něco vadí (např. mezi kamarádkama), tak jsem se naučila to prostě říct a nebát se.))

V tomto roce jsem zažila i zklamání, slzy kvůli nešťastné lásce i nemoce. Ale to k životu prostě patří a nemůže náš život být pořád jen zalitý růžovým sluncem!

Ale když se ohlídnu za tímto rokem, řeknu si... LEGENDÁRNÍ!!! :D
A moc doufám, že ty další roky, co mě čekají, budou ještě lepší!!! :))

A teď už k fotkám! :)) (vždy k ní něco napíši) :))


Se školou a ještě s dalšími dvěmi školami jsme byli v Anglii. Bylo to prostě něco neskutečného!!! Nejvíc zážitků, nejlepší lidi... Kdybch to sem měla všechno napsat... nestačil by mi počet znaků!!! :))

+ video :D :)


VÍCE V CELÉM ČLÁNKU


My Christmas presents 2013

29. prosince 2013 v 12:18 | Lenka |  videa

Takže je tu slibované video o mých dárcích. Doufám, že se vám toto video bude líbit. Je trošku delší, ale snad vám to nebude vadit! :) Jen se chci omluvit, že někdy v půlce se asi na 3 sekundy zapne písnička, ale objevila jsem to až po uložení, a jelikož se mi video ukládá víc než hodinu, už jsem to po druhé nechtěla předělávat kvůli 3 sekundám. :\ :)A je to tu zase! :D

28. prosince 2013 v 20:46 | Lenka |  Lenka píše

Po roce je opět tady

.

.

.

.

.

MRAZÍK!!! :D :D :DCo plánuji?

27. prosince 2013 v 16:37 | Lenka |  Lenka píše
Dnešní článek bude krátky a informativní. První věc, kterou bych vám chtěla napsat je ta, že plánuji článek nebo video o tom, co jsem dostala na Vánoce. Ještě nejsem úplně rozhodnuta, jestli to bude ve formě článku nebo videa. No... uvidíme :D


K Vánocům jsem dostala nějaké kosmetických sady, tak vám sem v příštích dnech budu přidávat i nějaké recenze. :) Doufám, že se vám tyto články budou líbit.))

Článek by byl delší, ale za chvíli k nám příjdou známí, kteří mají dcery a jedna je v mém věku. Takže od rána (no... od 12:3O) :D jsem si uklízela pokoj a trochu se i učila. Musím se přiznat, že na to, jak jsem si uklidila pokoj jsem velice pyšná! :D

Jinak... Nepřipadá vám, že ty Vánoce nějak rychle utekly??? Mě teda jo... a to jsem celé Vánoce vlastně proležela! :D A za chvíli tu máme Nový rok. Už víte, co budete dělat? Vyrazíte někam a nebo si večer sednete s blízkými doma, budete si povídat, hrát hry a nebo koukat na televizi? :))

Christmas Day

25. prosince 2013 v 8:13 | Lenka |  videa

Včera jsem dokumentovala celý Štědrý den. Doufám, že jste si včerejšek užili, tak jako já a doufám, že se vám bude video líbit! :)Veselé Vánoce!

24. prosince 2013 v 12:49 | Lenka |  Lenka píše

Všem vám Přeji Šťastné a Veselé Vánoce! Ať si dnešek co nejvíce užijete. Ať jste zdraví a v obklopení svých blízkých! :) To je to nejdůležitější! :))Můžete se těšit na video My Christmas Day! :)

Zítra je Štědrý den!

23. prosince 2013 v 15:27 | Lenka |  Lenka píše

Zítra je Štědrý den!


Rozhodla jsem se, že to video My Christmas Day natočím! :) (pokud s tím teda nakonec budu spokojená) :D Jinak, už máme navařené řízky i salát a hned jak se rodiče vrátí z Berouna, tak budeme zdobit stromeček! :) A co vy? Máte už navařeno a nazdobeno? nebo to všechno děláte až na Štědrý den? :) My si na Štědrý den už jen užíváme naplno té atmosféry, pohádek a cukroví! :D No to ale všechno uvidíte ve videu. :P :D

Jinak pro načerpání atmosféry, má předešlá videa TADY a no..ů ještě TADY :D

Vánoční večírek

22. prosince 2013 v 13:57 | Lenka |  moje fotky
I když bych měla být po nemoci v klidu, v pondělí jsme měli ve škole Vánoční večírek a to jsem si prostě nemohla nechat ujít! :)

Pořádáme ho každý rok už od šesté třídy. Letnošní večírek byl poslední, jelikož jsem v devítce a opravdu nehorázně jsem si ho užila! :)

A teď už nějaké fotky.
A napadlo mě, že bych z toho udělala video... no uvidíme! :D :)
Christmas Tag

20. prosince 2013 v 12:58 | Lenka |  videa

Jelikož jsou tu ty Vánoce, tak je tu další tag a je to Christmas Tag. Doufám, že se vám líbí. :))Recepty na luxusní horkou čokoládu

19. prosince 2013 v 9:03 | Lenka |  Návody (Jak na...)

Je tu zima a není nic lepšího než se zabalit do teplého svetru nebo deky a napít se něčeho teplého. Dnes vám tu ukážu recepty na 2 luxusní horké čokolády,které jsou jak z restaurace a přesto je zvládne naprosto každý! :)


1. TRADIČNÍ HORKÁ ČOKOLÁDA

Budeme potřebovat:
-500 ml plnotučného mléka
-100 ml smetany
-45 gramů hořké čokolády s obsahem kakaa alespoň 75 %
-2 vanilkové cukry

Postup:
Do zahřátého mléka nalámejte čokoládu, postupně přilijte také smetanu, přisypte vanilkový cukr a vše nechte pořádně rozpustit. Horkou čokoládu ozdobte kopečkem šlehačky a špetkou nastrouhané čokolády


2. HORKÁ ČOKOLÁDA SE SKOŘICÍ

Budeme potřebovat:
-250 ml vody
-60 g bílé čokolády
-lžička kakaového másla
-špetka mleté skořice
-svitek skořice (není nutné,jen na ozdobu)

Postup:
Do vroucí vody vmícháme postupně kousky bílé čokolády a vaříme, až nápoj zhoustne, nakonec vmícháme špetku mleté skořice. Čokoládu přelijeme do hrnku a ozdobíme celou skořicí, kterou můžeme použít místo lžičky na míchání, zároveň nápoj provoní.

čokoláda se skořicí

Vánoční oblečení - INSPIRACE

18. prosince 2013 v 18:06 | Lenka |  Návody (Jak na...)

Štědrý den se rychle blíží a vánoční atmosféra roste a roste. Takže vám sem přidám nějaké vánoční oblečení, které tu vánoční amtosféru opravdu navodí! :)


No nejsou tyto svetry opravdu dokonalé??? Já teď bohužel kvůli své nemoci nesmím nikam moc jezdit, takže se musím vzdát i vánočního nakupování =\ Pokud by jste ale znali nějakou internetovou stránku, kde se dají sehnat svetry s vánočním motivem, tak mi je prosím napište, protože mít tento svetr!!! To by bylo skvělý! :D :)


Jak popřát veselé Vánoce ve 24 jazycích?

15. prosince 2013 v 15:07 | Lenka |  Návody (Jak na...)

Přání veselých a šťastných Vánoc nás bude následující dny provázet na každém kroku, tak proč se pro zajímavost nepodívat na to, jak se přání veselých Vánoc řekne i jinak než česky.Video+vysvětlení proč jsme tu nebyla ZDE

My Christmas decorations

14. prosince 2013 v 18:44 | Lenka |  videa
Rozhodla jsem se také natočit video My christmas decorations. Doufám, e se vám to bude líbit. Vsvětlení, proč jsem nepřidávala je ve videu. :))


1. advent aneb zapálení první svíčky

1. prosince 2013 v 21:18 | Lenka |  Lenka píše
A je to tady!
Ten nááádherný čas před Vánocemi.
Ten čas,kdy v kuchyních začíná vonět curkoví, čas,kdy se po domě line nádherná vůně vánočních svíčeka čas,kdy si začínáme lámat hlavu s vánočními dárky. Komu co koupit aby se mu to líbilo? Kde to sehnat? A budu na to vůbec mít? Ano toto všechno je Advent.


Po našem domě se už začíná objevovat vánoční výzdoba. Uvažuji o tom, že až budu mít plně vyzdobený pokoj,natočím o tom video. Jak jsem tak koukala na youtubku,je to celkem časté video a mě to připadá jako skvělý nápad. :))


Děkuji za návštěvu vaše Lenča:-)