Instagram

S kamarádkami jsme v soutěži o nejhezčí taneční fotku, dáte na lajk? :)) ZDE

Únor 2014

PLL TAG

23. února 2014 v 9:15 | Lenka |  videa

Seriál Pretty little liars naprosto miluju, a proto jsem moc ráda, že jsem o něm mohla natočit TAG! :)) Takže se pohodlně usaďte a příjemnou zábavu! :P :D :)

Pretty little liars

22. února 2014 v 20:48 | Lenka |  popelnice

Znáte seriál Pretty little liars?? :)) Tak právě o něm bude zítra na blogu video! :) Bude to PLL TAG! :))Manufaktura - luxusní přírodní kosmetika- 1.část

21. února 2014 v 12:44 | Lenka |  Recenze

Manufaktura - luxusní přírodní kosmetika


Jeliokož sestra pracovala v Manufaktuře, máme doma (hlavně po Vánocích) celkem dost přípravků právě od této luxusní značky. :) Pár jsem jich doma vybrala a udělám na ně recenzi.

Více v c.č.


Hory 2014

18. února 2014 v 22:05 | Lenka |  videa
Od soboty do úterý jsme byli na horách. Chcete vidět, jak se brácha učil lyžovat, jak se mi nalomila hůlka nebo jak táta zachránil ujíždějící lyži??? :D Pokud ano, jen koukejte dál! :D :)


Odjíždím :)

14. února 2014 v 22:10 | Lenka |  Lenka píše

Zítra odjíždíme na hory. Nebudu pryč nějak dlouho, v úterý se vracíme. :D Bude to celkem zajímavé, pokud jde o sníh, protože to všechno prý taje a sníh není, ale tak... budeme věřit!! :) :D Budu tam VLOGOVAT, takže se můžete těšit na video a fotky! :)Film na facebooku :)

11. února 2014 v 20:51 | Lenka |  videa

Na facebooku se začala objevovat nějaká videa. Nejříve jsem to přecházela, ale pak mě to začalo zajímat. :D Tak jsem klikla na video mé kamarádky a úplně mě to dojalo. :) Když kliknete na odkaz, facebook vám během 3 sekund vytvoří minutové video. Ukáže vám tam, kdy jste začali s facebookem, vaše první statusy, fotky, u kterých máte hodně lajků a je to vážně pěkný. Plus k tomu hraje taková dojemná hudba... No koukejte sami! :)

MOJE VIDEO ZDE


Včera pohoda večer před divadlem! :) :*

První přijímačky nanečisto úspěšně zvládnuty! :)

7. února 2014 v 22:40 | Lenka |  Lenka píše
Dneska jsem šla na své první přijímačky nanečisto z OSP (obecné studijní předpoklady) ze Scio. A Scio je opravdu velice těžké! Jde tam o pozorumění textu, práci s textem, abstraktní a logické uvažování atd... :D :) Prostě to není žádná hračka!

Jelikož sestra dělala ze Scií přijímačky na vysokou školu, pořád má materiály a tak mě hodně věcí naučila. A jelikož jsem se učila z materiálů pro přijímačky na vysoké školy, učila jsem se těžké úlohy, a tak mě dneska nějaké úlohy přišly lehké a v pohodě jsem je zvládla! :)

Konalo se to na jednom pražském gymnáziu, kde se připravuje i na přijímací testy z češtiny, matiky, ájiny a to jak pro 5. třídu, 7. třídu tak i pro 9. třídu (to jsem já) :D A já tedy byla na OSP. :)

Normálně jsme to psali v jedné třídě. Zkouška (test) trvala asi tak hodinku, pak jsme odevzdávali papír, kde jsme zakřížkovávali jen odpovědi a papír, na kterém bylo zadání a výběr odpovědí jsme si nechávali. Potom jsme si zadání od zadání vysvětlovali a říkali nejlepší postupy a během toho, to někdo v nějaké jiné místnosti vyhodnocoval. Upřímně řečeno, vůbec jsem nepochytila, kdy si pro ty papíry někdo došel a kdy je pak zase přinesl zpátky! :D

Kde konci nám byly vráceny papíry, kde jsme kříížkovali odpovědi+ spárvné odpovědi. Prý ten, kdo má přes 30 bodů tak to je dobrý a já mám.... 32!!! :D JOOO! :) :D A na gympl, kam se budu hlásit musí bít minimálně 25 bodů! Takže tahle přijímačka mi dopadla dobře a to jsem tam byla poprví a na gympl bych byla přijata, kdyby to nebylo nanečisto! :D

Chcete napsal jednu úlohu, která mi šla dobře a kterou jsem měla celou dobře??? :) :D

Tak tady je:
Svému kamarádovi Kryštofovi koupili dárky Aleš, Bedřích, Cyril a David. Kryštof dostal míč, knížku, známky a čokoládu. Chlapci za dárky zaplatili 80 kč, 240 kč, 400 kč a 100 kč.
- Alešův dárek byl třikrát dražší než Davidův
- Nejdražší dárek nedal Cyril
- Nejlevnější byla čokoláda
- Známky stály 100 kč
- Bedřích nekoupil knížku

Otázky:
1.) Který dárek koupil Aleš?
a.) knížka b.) míč c.) čokoláda d.) známky
2.) Nejvíc peněz stál (stála, stály):
a.) míč b.) knížka c.) čokoláda d.) známky
3.) O kolik dražší byl Bedřichův dárek než davidův?
a.) byl levnější b.) o 320 kč c.) o 300 kč d.) o 20 kč
4.) 80 kč stál (stála, stály):
a.) míč b.) čokoláda c.) knížka d.) známky

Tak co... dali by ste to???? :D

Předběžné plány na jarní prázdniny

6. února 2014 v 18:27 | Lenka |  Lenka píše

Jarní prázdniny se nám rychle blíží a nikdo je přece nechce prosedět doma ne? :)


O jarních prázdninách nejspíš pojedeme s rodinou na hory a myslím, že pojedeme do Itálie. Naše rodina jezdí každou zimu nejméně jedenkrát na hory, takže tahle zima není vyjímkou. :) Minulou zimu jsem ale nejela, což mi vadilo hlavně proto, že tam s námi jeli známí se stejně starou holkou jako já, se kterou jsem už byla jednou na horách a bylo to SUPER! :) Nejela jsem, protože jsem byla nemocná. =\

Plánuju tam natáčet buď videodeníček nebo VLOGY nebo prostě něco mezi. :D Tak snad mi to výjde! :D
To video s učením tedy nejspíš natočím, protože o to byl po minulém článku celkem zájem. :) Což moc děkuju:D Přesně nevím ale kdy, protože teď má můj foťák ségra a i když ho už po víkendu budu mít, v týdnu vůbec nemám čas, protože se učím na dvoje přijímačky+škola+mi začnou tréninky. Ale budu se snažit to co nejdříve natočit, protože to někomu může třeba hodně pomoct. :))


A co vy? Už tak přibližně víte, co budete dělat o jarňákách? :)

Souhlasíte? :)

3. února 2014 v 19:51 | Lenka |  popelnice

Jak jsem tu ukazovala své vysvědčení, tak ste mi pak začali psát, jak to dělám, jak se učím a tak. Tak mě napadlo, že bych o tom mohla natočit video. Řekla bych nějaké mé tipy, nápady, vychytávky a tak dále. :) Co vy na to? :)Skvělé odpoledne :)

1. února 2014 v 19:22 | Lenka |  moje fotky
Dneska jsme s kamarádkou Káťou vyrazily do Palládia na takovou oslavu pololetí a výza, protože nám oboum dvoum dopadlo skvěle! :) Procházely jsme se a pak skončily v McCafé. :) Já si dala kokosové latté (na doporučení skvělých prodavačů :D) a kamarádka si dala karamelové. K tomu jsem si dala tiramisu a kámoška dokonalou chocolate cookie! :D :* Tak jsme seděly, v klídku vše probíraly a a prostě si jen tak užívaly. :) Koupila jsem si dvě věci v Dm, takže se brzy můžete těšit na recenzi. :)
Byl to skvělý den a jsem ráda, že jsem dnešek strávila s Káťou!
Zbytek dneška asi strávím tím, že se kouknu na Scia (možná z nich budu dělat přijímačky) a pak si se ségrou uděláme filmový večer. :)
A co jste dnes dělali vy? :)Děkuji za návštěvu vaše Lenča:-)